Filtruj według

Cena

  • 14,00 zł - 57,00 zł

Waga

  • 0,25kg - 3kg

Marka

Dostępność

Beaphar karmy dla królików

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Karma dla królików Beaphar to bardzo dobry wybór dla tych, którzy pragną, by ich króliki jadały zdrowo i pysznie. Odpowiednio dobrany skład mieszanek sprawia to nie tylko gwarancja smaku, ale przede wszystkim pewność, że królik będzie miał zapewnione wszystkie elementy niezbędne do prawidłowego rozwoju. Warto więc zadbać o to, aby zwierzaki jadały karmę najwyższej jakości, ponieważ będą mogły wówczas uniknąć wielu problemów zdrowotnych.

Beaphar Nature Królik

Karma dla królika beaphar z serii "nature" to wyjątkowo zdrowa karma z klasy Super Premium, w której nie znajdują się żadne zboża, a wysoka zawartość włókna pokarmowego zapewnia prawidłową pracę jelit. Znajduje się w niej zestaw trzydziestu różnych traw i ziół, a także owoce i minerały.

Beaphar Nature królik Junior to odpowiednik tej samej karmy z klasy Super Premium, który powstał z myślą o królikach do dziesiątego miesiąca życia. Zestaw ziół, traw, owoców i minerałów został tutaj wzbogacony większą ilością białka i wapnia, które zapewniają młodym królikom prawidłowy rozwój i wzrost.

Karma dla królika Beaphar Nature to najwyższa jakość i odpowiedni zestaw składników, który sprawi, że dieta królików będzie zdrowa, zbilansowana i i bogata. Dzięki suchej karmie z tej serii żadnemu królikowi nie będzie brakowało witamin i innych składników, które mają dominujący wpływ na jego zdrowie. Podział rodzajów karm w zależności od wieku królików pozwala na karmienie maluchów suchą karmą przeznaczoną specjalnie dla nich, a następnie na wprowadzenie do diety wersji dla dorosłych zwierząt.

Wysoka jakość karmy Beaphar wesprze zdrowe odżywianie naszych królików

Beaphar Care Królik to karma zawiera niewiele tłuszczu, za to jest w niej sporo włókna, które usprawnia pracę jelit, działając na nie jak probiotyk. Zawartość kwasów Omega oraz spiruliny poprawia pracę serca oraz odporność organizmu, a odpowiednia konsystencja karmy zapewnia prawidłowe ścieranie zębów. Dzięki karmie Beaphar właściciele królików mogą zapewnić im zdrowe życie i pyszne jedzenie jednocześnie.