Filtruj według

Cena

  • 14,00 zł - 46,00 zł

Waga

  • 0,25kg - 3kg

Dostępność

Beaphar karmy dla świnek morskich

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Karma Beaphar dla świnki morskiej to optymalna karma dla tych gryzoni, który nie tylko jest smaczny, ale również odpowiednio zbilansowany. W jej skład wchodzą między innymi warzywa, zboża i minerały, a także witaminy, co jest niezwykle ważne w przypadku świnek. Ich organizm praktycznie nie produkuje witaminy C, dlatego bardzo istotny jest wybór karmy, która dostarczy jej odpowiednią ilość. Karmy Beaphar dla świnek morskich dostarczają gryzoniom wartości odżywczych, które zapewniają im odpowiedni rozwój i zdrowie.

Naturalna mieszanka dla świnek morskich

Karma Beaphar Nature dla świnek wyróżnia się na tle innych suchych mieszanek brakiem zbóż oraz wysoką zawartością włókna pokarmowego. W jej skład wchodzą między innymi cykoria, tymotka łąkowa, nasiona, owoce, tłuszcze i szereg witamin. Beaphar Nature Świnka Morska 3kg stanowi duże opakowanie naturalnej i wyjątkowo zdrowej karmy dla świnek morskich, która zapewnia prawidłowe funkcjonowanie jelit oraz odpowiednią ilość witaminy C. Ze względu na bogactwo składników Beaphar Nature Świnka Morska jest karmą, której nie może się oprzeć żaden z tych gryzoni, a odpowiednie składniki zapewniają im zdrowie, kondycję i odporność.

Beaphar Care+ Świnka Morska pokarm w postaci granulatu

Beaphar Care+ Świnka Morska to smaczna karma ekstrudowana w postaci sprasowanych granulek, dzięki czemu świnka nie będzie w stanie wyjadać ulubionych smakołyków, tylko jeść wszystko, z czego składają się granulki. A zdrowych i potrzebnych świnkom składników tutaj nie brakuje. W mieszance znajdują się między innymi nasiona, zboża, warzywa i glony. Zawarte w karmie siemię lniane pozwala również utrzymać układ pokarmowy świnki w odpowiedniej kondycji. Niemniej istotna jest prawidłowa twardość granulek, dzięki której zęby gryzoni są w naturalny sposób ścierane w odpowiednim tempie. Zęby świnek rosną w bardzo szybkim tempie, dlatego należy dbać o to, aby świnki pozbywały się zbyt długich kłów. Wybór ekstrudowanej karmy zapewnia więc nie tylko smaczną i zbilansowaną dietę, ale również sprawia, że gryzaki w klatce stają się zbędne.