Filtruj według

Cena

  • 4,00 zł - 25,00 zł

Waga

  • 0kg - 0,2kg

Marka

Dostępność

Gałązki dla królików

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Gałęzie maliny 200g

Gałęzie maliny są naturalnym produktem, który ściera zęby królików i gryzoni. Stanowią źródło witaminy C i soli mineralnych. Odpowiednie dla m.in. królików, szynszyli, chomików, świnek morskich, koszatniczek, myszy

Cena 8,10 zł

Gryzakowy zestaw 200g

Gryzakowy zestaw to naturalny produkt do ścierania zębów królików i gryzoni.  Zapobiega przerostowi zębów. Odpowiednie dla m.in. królików, szynszyli, chomików, świnek morskich, koszatniczek

Cena 12,00 zł

Gryzakowy zestaw z topinamburem 200g

Gryzakowy zestaw z topinamburem to naturalny produkt do ścierania zębów królików i gryzoni. Chronią przed chorobami związanymi z przerostem zębów. Odpowiednie dla m.in. królików, szynszyli, chomików, świnek morskich, myszy, koszatniczek

Cena 12,50 zł

Gałązki jabłoni 150g

Gałązki jabłoni wpływają pozytywnie na działanie układu moczowego oraz pokarmowego. Dobrze wpływają na układ nerwowy oraz chronią przed chorobami zębów i przyzębia.

Cena 9,00 zł

Korzeń mniszka 100g

Korzeń mniszka ma właściwości pobudzające czynności wydzielnicze żołądka i wątroby, wspomaga przemianę materii, reguluje właściwą mikroflorę jelit, zawiera inulinę obniżającą poziom cukru we krwi.

Cena 9,00 zł

Gałązki jabłoni 700g

Gałązki jabłoni wpływają pozytywnie na działanie układu moczowego oraz pokarmowego. Dobrze wpływają na układ nerwowy oraz chronią przed chorobami zębów i przyzębia.

Cena 25,00 zł

Gałązki dla królików to dobry sposób na ścieranie zębów przednich i nie powinno ich nigdy zabraknąć w codziennym żywieniu królika. Nie dość, że być może królik cudem zrezygnuje z dewastowania naszego mieszkania, to się trochę wyżyje na niczemu winnych gałęziach jabłoni :).

Jakie są polecane gałązki dla królika miniaturowego i hodowlanego?

Dobrym wyborem mogą być gałązki jabłoni, które są stosunkowo tanie i chętnie gryzione przez każdego królika. Zamiast gałęzi, urozmaiceniem może być też kora wierzby, pędy topinamburu, czy korzeń mniszka. Wszystkie te produkty mogą być równie skuteczne w ścieraniu zębów przez króliki, jednak nie należy ich podawać tak często jak zwykłe gałęzie. Wszystkie z nich poza ścieraniem zębów mogą dać dodatkowe walory smakowe u naszych króliczków.

Zapraszamy do sprawdzenia całej oferty gałęzi dla królików dostępnych w naszym sklepie internetowym. 

Poza gałązkami dla królików oferujemy też: