Filtruj według

Cena

  • 5,00 zł - 124,00 zł

Waga

  • 0,25kg - 20kg

Marka

Dostępność

Karmy dla królików

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-32 z 38 pozycji

Aktywne filtry

Sucha karma dla królika nie może zawierać zbóż ani innych szkodliwych dodatków. Pamiętajmy, że karma dla królików nie jest podstawą diety, a jedynie dodatkiem w  żywieniu. Jeśli chodzi o ilość podawanego pokarmu, najlepszą ilością jest jedna łyżka stołowa dla królików miniaturek, a dwie łyżki stołowe dla królików hodowlanych, nie obliczajmy ilości podawanej karmy co do grama. 

Pokarm dla królika miniaturki i królików hodowlanych, co wybrać?

Polecane karmy dla królików miniaturek i hodowlanych to m.in.: Versele Laga Cuni Junior lub Adult, Beaphar Nature Cuni Junior lub Adult (Wersję karmy Adult lub Junior wybieramy w zależności od wieku królika). Pamiętajmy, żeby kupować jedzenie dla królików z ważną datą przydatności do spożycia. Poza jedzeniem każdy królik musi mieć stały dostęp do wody i siana oraz okresowo podawane ziółka w częstotliwości zależnej od konkretnej mieszanki. W diecie królika mogą pojawić się też warzywa i owoce, ale w maleńkich ilościach,. Nie kupujmy jedzenia dla królika, które nie jest w postaci granulatu lub peletu, żeby nie dopuszczać do selektywnego wyboru pożywienia. Karma dla królika Vitapol i Brit nie jest w postaci granulatu, dlatego nie jest szczególnie polecana właścicielom zajęczaków.

Jedzenie to nie wszystko co potrzebne królikom!

Poza żywieniem należy też królikowi zapewnić odpowiedni ruch i uwagę oraz regularne wizyty u weterynarza. Karma nie zastępuje zblilansowanej dietry żadnemu królikowi. Wybierz najlepszą karmę dla swojego królika w naszym sklepie internetowym Syty Zwierzak. Zapraszamy na zakupy!

Poza karmami dla królików w ofercie: