Kuwety dla kotów

Jest 83 produktów.

Pokazano 1-32 z 83 pozycji

Aktywne filtry

Wszyscy kociarze wiedzą, że kuweta dla kota należy do najważniejszych akcesoriów, w jakie trzeba zainwestować, kiedy w domu pojawi się kot. Kuweta dla kotów to miejsce, w którym te zwierzaki załatwiają swoje fizjologiczne potrzeby, a biorąc pod uwagę ich wstydliwą, a często kapryśną naturę, należy dokonać odpowiedniego wyboru, aby zwierzę nie było narażone na nadmierny stres. Zazwyczaj kuwety dla kota ustawiane są w domowych łazienkach, dlatego warto przed zakupem sprawdzić, jaki rozmiar i wysokość znajdzie zastosowanie w naszym mieszkaniu. W naszym sklepie znajduje się bogata oferta kocich kuwet, spośród których każdy właściciel kota będzie mógł wybrać najlepszą opcję dla swojego małego przyjaciela.

Najlepsza kuweta dla kota

Przed zakupem kuwety dla kotka warto poświęcić odrobinę czasu, aby uniknąć konieczności zwrotu. W naszym sklepie znajdują się kuwety w różnych wersjach kolorystycznych, a więc z łatwością można je dopasować do wystroju toalety, tak aby ich kolor nie był zbyt inwazyjny. Poza kolorami kuwety różnią się również wymiarami i kształtami - oferujemy klasyczne kuwety w formie prostokątnych pojemników oraz kuwety narożne dla kotów, które można ustawić w kącie pomieszczenia. Kuweta odkryta dla kota może również być wyposażona w specjalną pokrywkę, która sprawia, że podczas korzystania z niej, kot wyrzuca mniej żwirku na podłogę. Kuweta dla kota otwarta może cechować się zróżnicowaną głębokością, na co warto zwrócić uwagę, zwłaszcza jeśli ma być przeznaczona dla młodego kotka, mającego jeszcze problemy z wdrapywaniem się na większe wysokości. Oferujemy wersje standardowe oraz eleganckie kuwety dla kota, składające się z podstawy i ramki ochronnej w innym kolorze czy kuwety w wyrafinowany deseń albo grafikę przedstawiającą koty. Ładna kuweta dla kota to nie konieczność, jeśli przyjmiemy, że funkcjonalność jest najważniejsza, jednak walory estetyczne są dość istotne, jeśli kuweta przez długi czas ma zajmować miejsce w naszym domu. W związku z tym warto wybrać kotu takie akcesoria, które będą pasowały do wystroju. W naszym sklepie znajdziesz też zamykane kuwety dla kota

Kuweta dla kota - cena

Ceny kuwet dla kota mają bardzo szeroki zakres, a wszystko zależy od tego, jakiej kuwety szukamy dla zwierzaka. Podstawowe kuwety, a więc zwykłe pojemniki na żwirek z tworzywa sztucznego, kosztują w naszym sklepie nawet mniej niż dziesięć złotych. Cena kuwet odkrytych z ramką, która chroni przed nadmiernym rozsypywaniem żwirku, to cena rzędu dwudziestu złotych, podczas gdy kuwety narożne kosztują dwa razy więcej. Najwyższą cenę trzeba zapłacić za toaletą narożną z filtrem i łopatką do sprzątania, która kosztuje nieco ponad siedemdziesiąt złotych. Biorąc pod uwagę wytrzymałość i wysokiej jakości materiały, to znaczy nietoksyczny plastik, akcesoria te są warte swojej ceny. Dzięki nim koty naszych klientów będą mogły cieszyć się bardzo dobrymi warunkami higienicznymi, a ich właściciele niezakłóconym wystrojem łazienki, a przede wszystkim szczęśliwymi pupilami.