Filtruj według

Cena

  • 54,00 zł - 129,00 zł

Waga

  • 1kg - 2,94kg

Marka

Dostępność

kuwety zamykane dla kotów

Jest 28 produktów.

Pokazano 1-28 z 28 pozycji

Aktywne filtry

Ludzie, którzy kochają koty i zgłębiają wiedzę na ich temat, doskonale orientują się, że koty należą do zwierząt wstydliwych i bardzo podatnych na stres. Dlatego też ich właściciele muszą szczególnie dbać o to, aby miały zapewnioną prywatność podczas załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych. W wielu przypadkach wystarczy ustawić kuwetę w miejscu, w którym domownicy nie przebywają nieustannie, a więc w łazience lub przedpokoju, jednak niektóre z kotów preferują o wiele więcej prywatności. Kuwety kryte dla kota to doskonałe rozwiązanie, które zapewnia kotu intymność, a właścicielom kota dodatkowe korzyści. Kuweta dla kota zamykana to rodzaj niewielkiego domku, w którym umieszcza się żwirek lub pellet i do którego kot może wejść, aby się załatwić. Zabudowana kuweta sprawia, że żwirek nie wysypuje się na podłogę, a nieprzyjemne zapachy są niwelowane nie tylko przez chłonny żwirek, ale również przez ruchome drzwiczki. Dzięki temu w pomieszczeniach nie unoszą się żadne przykre zapachy, a kot zyskuje prywatność i unika stresu związanego z jej brakiem. Kuweta zabudowana oraz kuweta zamykana dla kota to rozwiązanie problemu wstydliwych kociaków, które w poszukiwaniu nieuczęszczanych przez domowników miejsc zaczynają załatwiać pilne potrzeby tam, gdzie nie powinny. Należy jednak pamiętać, że nie każdy kot doceni zamykaną kuwetę, nieregularnie czyszczona kuweta może gromadzic zbyt wiele nieprzyjemnych zapachów. Może też się zdarzyć, że brak widoku na otoczenie skutecznie zniechęci kota do korzystania z zamykanej kuwety dla kotów.

Nowoczesne kuwety dla kota

Nowoczesna kuweta dla kota to określenie idealnie pasujące do najnowszych wynalazków pośród kuwet. Jest ona wyposażona w wysuwaną szufladkę ze żwirkiem, dzięki której sprzątanie kuwety jest o wiele szybsze i bardziej praktyczne niż w przypadku klasycznych kuwet. Kuweta dla kota z filtrem stanowi wygodną alternatywę, którą docenią wszyscy właściciele kotów. Kuweta zakryta z łopatką do usuwania zanieczyszczeń oraz wygodną szufladką to wygoda przede wszystkim dla właścicieli, którzy nie mają cierpliwości do czyszczenia klasycznych kuwet, zwłaszcza kiedy żwirek jest mocno zbrylony i czynność ta zajmuje sporo czasu. Oczywiście, wiele kociaków swobodnie będzie korzystało ze standardowych kuwet, jednak dla tych bardziej wymagających, mamy kuwety wychodzące naprzeciw ich potrzebom. Zabudowane kuwety to coś, co wyjątkowo odpowiada specyficznej naturze tych zwierząt i zapewnia im intymność. Dodatkowo właściciele mogą cieszyć się czystymi podłogami, a kuweta nierzadko staje się ciekawym elementem wystroju w łazience. Nasze kuwety z uroczymi motywami graficznymi albo wzorami rodem ze świata wyrafinowanej mody cieszą oko i spełniają swoją najważniejszą funkcję - dają komfort zwierzętom.

Kuweta kryta dla kota - wygoda dla zwierząt i właścicieli

W naszym sklepie znajduje się bogata oferta zamkniętych kuwet dla kota, które mogą zrewolucjonizować codzienne życie kotów i ich właścicieli. Toalety narożne z filtrem i łopatką, a także zamknięte kuwety dla kota to gwarancja czystości w mieszkaniu, braku niemiłych zapachów, a przede wszystkim wielki komfort zwierzaków. Jeśli kot ma w zwyczaju załatwiać się w nietypowych miejscach albo niechętnie korzysta z dotychczasowej kuwety, warto rozejrzeć się za taką, która będzie mu odpowiadała. Nasza oferta obejmuje różne wersje kolorystyczne, ale również różne kształty, rozmiary i modele kuwet, dlatego wierzymy, że każdy kociarz znajdzie u nas to, czego potrzebuje jego kot.