Filtruj według

Cena

  • 7,00 zł - 48,00 zł

Waga

  • 0,04kg - 1kg

Marka

Dostępność

Maskotki dla psów

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Wszyscy właściciele psów uwielbiają rozpieszczać swoje zwierzaki i zapewniać im nie tylko zdrowe jedzenie i komfortowe warunki, ale również zabawę i jak najwięcej miłości. Nie ma nic wspanialszego niż merdający ogon i szczęśliwy pies, a maskotki dla psa są dowodem na to, że czworonóg cieszy się ogromną miłością właścicieli. W naszej ofercie znajduje się ogromny wybór zabawek pluszowych dla psów, dzięki którym będą one mogły spędzać sporo czasu na zabawie, a także angażować do zabawy pozostałych domowników. Postaraliśmy się o to, aby w naszym sklepie nie zabrakło zarówno zabawek dla dorosłych i dużych psów, jak i niewielkich przytulanek dla mniejszych piesków.

Pluszaki dla psa

Pluszak dla psa to doskonały wybór na zabawkę, która będzie towarzyszyła czworonogowi podczas zabaw w domu. O ile na zewnątrz świetnie sprawdzą się wytrzymałe piłki do aportowania, pluszaki dla psów będą alternatywą dla spędzania radosnych chwil w czterech ścianach. Psy uwielbiają aportować nawet na odcinku z salonu do przedpokoju, a często również droczyć się z właścicielem przeciągając zabawkę. W naszym sklepie znajdują się wzory maskotek dla psa o różnych wielkościach, które przyjmują formę podłużnych lampartów, krokodyli, lisów czy wydr. Niektóre z nich dodatkowo zostały wyposażone w element z grubego sznura, który chroni zabawkę przed szybkim zniszczeniem i zapewnia psu wygodne miejsce to złapania pluszaka pyskiem.

Zabawki dla psa pluszowe

A kiedy resztki energii zużyją się w trakcie intensywnej zabawy i przyjdzie czas na zasłużony odpoczynek, każdy psiak z chęcią położy się w legowisku w towarzystwie ukochanego pluszaka. Przytulanki dla psa w naszym sklepie to między innymi pluszowe kości we wzory przypominające sierść zebry czy lamparta, a także pluszowe króliki, aligatory i szereg innych zwierząt. Przytulanka dla psa świadczy o tym, że nasz zwierzak jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny, któremu niczego nie brakuje i któremu poświęcamy czas i uwagę. Zapraszamy do naszego sklepu wszystkich właścicieli psów, którzy chcą, aby ich psy spędzały czas aktywnie podczas radosnych zabaw oraz żeby odpoczywały w komfortowych i przyjemnych warunkach, mając pod łapką ulubioną zabawkę. Sprawdź też pełną ofertę zabawek dla psów.