Filtruj według

Cena

  • 8,00 zł - 25,00 zł

Marka

Dostępność

Miski dla gryzoni

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Jednym z podstawowych wyposażeń klatki gryzoni jest miska. Jest niezbędnym elementem wyposażenia, ponieważ zapewnia jedną z podstawowych potrzeb każdego gryzonia.

Jaką miskę dla gryzoni wybrać?

Dostępne miski są wykonane z różnych materiałów, zakładając, że zależy nam na komforcie naszego pupila postaramy się wybrać taką, która będzie najlepiej mu służyć.

Miska plastikowa - najpopularniejszy wybór miski dla gryzonia, jest tania, jednak ze względu na małą wagę gryzoń może bardzo łatwo ją przewrócić lub przegryźć.

Miska metalowa - jest to dobry wybór jeśli chodzi o trwałość. Naszemu zwierzakowi ciężko będzie ją przegryźć, a nam będzie bardzo łatwo ją umyć.

Miska ceramiczna - prawdopodobnie najlepszy wybór miski. Jest atrakcyjna wizualnie, posiada wiele kształtów i kolorów, łatwa w utrzymaniu czystości. Kolejną zaletą jest fakt, że jest ciężka więc nasz pupil będzie miał problem by ją wywrócić.

Jak widzimy jest z czego wybierać jeśli chodzi o miski, jednak jako właściciele musimy zastanowić się nad tym, który wybór miski będzie najlepszy dla naszych pupili, przy zakupie musimy uwzględnić przede wszystkim komfort naszych zwierzaków, ponieważ to one będą z niej korzystały.