Filtruj według

Cena

  • 4,00 zł - 26,00 zł

Waga

  • 0,18kg - 1kg

Marka

Dostępność

Miski i miseczki dla królików

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Króliki to niesamowite łakomczuchy, które w zasadzie każdą wolną chwilę poświęcają na wykonywaniu swojej ukochanej czynności, czyli pałaszowaniu wszystkiego, co tylko zyska ich cenną aprobatę. Miska dla królika jest wobec takiego stanu rzeczy jednym z najważniejszych akcesoriów, które w życiu królika zajmuje przypuszczalnie pierwsze miejsce w hierarchii podstawowych wartości. Pod warunkiem oczywiście, że jedzenie nie zostało porozrzucane po całej klatce.

Idealna miseczka dla naszego królika

Plastikowe modele z całą pewnością są nieco tańsze niż miseczki ceramiczne. Obie opcje posiadają jedną niezaprzeczalną zaletę - nie nastręczają żadnych kłopotów podczas mycia. Miseczka ceramiczna dla królika to być może rozwiązanie dla króliczków, które chętnie spożywają swoje posiłki, opierając łapki o brzeg miski. Waga ceramiki z pewnością zapobiegnie niechcianym upadkom, podczas których jedzenie zaczyna szybować po całej klatce z prędkością pocisków. Warto również zastanowić się nad miseczką podwieszaną na prętach klatki. Jeżeli klatka naszego pupila jest niezbyt duża, to takie rozwiązanie pozwoli rozsądnie zagospodarować zaledwie skrawek dostępnej przestrzeni. Jest także wygodne dla właściciela.

Ceramiczna miska dla królika?

Właściciele królików z pewnością ucieszą się na możliwość kupienia eleganckiej ceramicznej miseczki dla królików z motywem swojego pupila na dnie miski. Takie wizualne urozmaicenie może docenić jedynie właściciel, choć chciałoby się myśleć inaczej i wierzyć w to, że nasz królik również docenia wartość artystyczną swojej miseczki. Niemniej, dbałość o wystrój wnętrza leży po stronie człowieka, a rynek daje naprawdę sporo możliwości. Warto również wziąć pod uwagę podwójne miski dla królików. Taki wariant pozwala na podział żywności w zależności od rodzaju, dając naszemu pupilowi wybór i znacząco urozmaicając posiłek.

Poza miskami dla królików w ofercie: