Filtruj według

Cena

  • 1,00 zł - 19,00 zł

Waga

  • 0kg - 1kg

Waga

Marka

Dostępność

Przysmaki dla gryzoni

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-32 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Gałęzie maliny 200g

Gałęzie maliny są naturalnym produktem, który ściera zęby królików i gryzoni. Stanowią źródło witaminy C i soli mineralnych. Odpowiednie dla m.in. królików, szynszyli, chomików, świnek morskich, koszatniczek, myszy

Cena 8,10 zł

Przysmaki to bardzo ważny dodatek do diety dla naszych gryzoni, ponieważ powiedzmy sobie szczerze, który zwierzak nie lubi przysmaków? Zdrowy przysmak dla gryzoni jest pewnego rodzaju urozmaiceniem ich diety oraz sposobem na dostarczenie im dodatkowej porcji witamin oraz dobrego humoru i długiego życia.

Smakołyki dla gryzoni to coś czego nasze pupile z pewnością wyczekują, a gdy usłyszą szelest papierku od razu robią się ożywione i wesołe. Ich szczęście jest naszym szczęściem, my również lubimy smakołyki, prawda? Wiemy jak wygląda szczęście zwierzaków, ponieważ jako właściciele sklepu zoologicznego sami mamy zwierzątka i korzystamy z najzdrowszych przysmaków dla gryzoni by umilić im życie.

Sklep z przysmakami dla gryzoni SytyZwierzak.pl dba o wysoką jakość smaczków, tak by nasze pupile mogły zajadać się nimi z chęcią aż będą im się uszka trzęsły. Na rynku jest wiele sklepów z przysmakami, jednak my wyróżniamy się bogatą ofertą, ponieważ dbamy o ich zdrowie i samopoczucie.

Dobrze wiemy, że zadowolony pupil to również zadowolony właściciel. Sklep ze smakołykami dla gryzoni powinien mieć w swojej ofercie przysmaki, które dbają o ich mikroflorę jelit i zapewniają ich diecie wiele witamin oraz składników odżywczych.

Korzystajmy z tylko zdrowych przysmaków dla gryzoni

Smaczki dla gryzoni jakie posiadamy w naszej ofercie są bogate w witaminy a także są bardzo różnorodne, zrobione tak by naszemu pupilowi niczego nie brakowało. Sklep SytyZwierzak.pl posiada takie przysmaki jak suszony burak, suszona marchewka, suszony pasternak, topinambur lub owoc dzikiej róży oraz wiele innych smakołyków, które wasze zwierzaki z pewnością pokochają.

Na rynku jest wiele sklepów ze smaczkami dla gryzoni, ale nasz sklep jest wyjątkowy, ponieważ zawsze dokładamy wszelkich starań by państwa pupilom umilić czas i życie.

Jeśli chcą państwo kupić najwyższej jakości przysmaki, to gorąco zachęcamy do przejrzenia naszej bogatej oferty. Jesteśmy pewni, że państwa gryzonie będą kochać nasze smaczki, a państwu zapewniamy, że będziecie zadowoleni widząc szczęście waszych kochanych milusińskich. Bo co jest ważniejsze niż widzieć nasze gryzonie zadowolone i zdrowe?