Filtruj według

Cena

  • 2,00 zł - 12,00 zł

Waga

  • 0kg - 0,6kg

Marka

Dostępność

siano dla koszatniczek

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-32 z 37 pozycji

Aktywne filtry

WIO-MAR Jaśkowe sianko naturalne 300g

Jaśkowe sianko dla królików, szynszyli, świnek morskich i innych gryzoni.  Oferowane siano zebrano ze słonecznych i naturalnych łąk. Zawiera bardzo wiele włókien fibrynowych, które bardzo dobrze regulują przemianę materii.  Sianko to ważny element diety i składnik zdrowego odżywiania praktycznie...

Cena 4,92 zł

WIO-MAR Jaśkowe sianko z ziołami 300g

Jaśkowe sianko z ziołami dla królików, szynszyli, świnek morskich i innych gryzoni, dla których siano jest bardzo często podstawą zbilansowanej diety. Zebrano je ze słonecznych i naturalnych łąk. Duża zawartość włókien fibrynowych znakomicie reguluje przemianę materii naszych pupili. Opakowanie...

Cena 5,27 zł

Siano z ziołami 800g

Siano jest podstawą diety dla królików i gryzoni. Mieszanka siana z  mniszkiem lekarskim pozytywnie wpływa na wątrobę, babka lancetowata w sianie działa osłaniająco i przeciwzapalnie. Rumianek w sianku działa rozluźniająco i redukuje wzdęcia. Melisa działa uspokajająco, rozkurczająco i...

Cena 11,50 zł

Siano z liśćmi truskawki i poziomki

Sianko jest podstawą żywienia królików i gryzoni. Oferowane siano zostało wymieszane z liśćmi truskawki i poziomki, które wykazują działania pozytywne dla układu pokarmowego i wydalniczego. Siano polecane m.in. dla szynszyli, koszatniczek, świnek morskich i królików. 

Cena 11,50 zł

Siano z poziomką 800g

Sianko to podstawa diety królików i gryzoni. Liście poziomki wykazują działania przeciwzapalne, pozytywnie wpływają na układ pokarmowy i pracę jelit. Siano dobre m.in. dla królika, szynszyli, świnki morskiej i koszatniczki. 

Cena 11,50 zł

Siano z porzeczką 800g

Siano jest podstawą diety królików i gryzoni. Liście porzeczki wspomagają czynność serca oraz poprawiają krążenie. Odpowiednie dla m.in. królika, świnki morskiej, szynszyla, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z mniszkiem 800g

Siano jest podstawą diety gryzoni i królików. Mniszek lekarski ma właściwości moczopędne czym przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi oraz poziomu cukru. Oczyszcza organizm i ułatwia trawienie. Odpowiednie dla m.in. świnki morskiej, szynszyli, królika, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z kwiatami 800 g

Siano to podstawa diety dla królików i gryzoni. Z sianem zmieszano z liśćmi rumianku, kwiatami nagietka, płatkami dzikiej róży i słonecznika. Mieszanka ma zbawienny wpływ na zdrowie zwierzaka.  Siano nadaje się m.in. dla świnki morskiej, szynszyla, królika, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z jeżówką 800g

Siano to podstawa diety gryzoni. Jeżówka posiada właściwości przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze, ułatwia trawienie i przyśpiesza przemianę materii. Dobre dla szynszyli, koszatniczki, królika, świnki morskiej.

Cena 11,50 zł

Siano z liśćmi maliny 800g

Sianko z liśćmi maliny. Siano jest podstawą żywienia królików i gryzoni (szynszyli, świnek morskich, koszatniczek). Liście maliny działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, pozytywnie wpływają na metabolizm i oczyszczają organizm z toksyn. 

Cena 11,50 zł