Siano dla królików

Jest 48 produktów.

Pokazano 1-32 z 48 pozycji

Aktywne filtry

WIO-MAR Jaśkowe sianko naturalne 300g

Jaśkowe sianko dla królików, szynszyli, świnek morskich i innych gryzoni.  Oferowane siano zebrano ze słonecznych i naturalnych łąk. Zawiera bardzo wiele włókien fibrynowych, które bardzo dobrze regulują przemianę materii.  Sianko to ważny element diety i składnik zdrowego odżywiania praktycznie...

Cena 4,92 zł

WIO-MAR Jaśkowe sianko z ziołami 300g

Jaśkowe sianko z ziołami dla królików, szynszyli, świnek morskich i innych gryzoni, dla których siano jest bardzo często podstawą zbilansowanej diety. Zebrano je ze słonecznych i naturalnych łąk. Duża zawartość włókien fibrynowych znakomicie reguluje przemianę materii naszych pupili. Opakowanie...

Cena 5,27 zł

Siano z ziołami 800g

Siano jest podstawą diety dla królików i gryzoni. Mieszanka siana z  mniszkiem lekarskim pozytywnie wpływa na wątrobę, babka lancetowata w sianie działa osłaniająco i przeciwzapalnie. Rumianek w sianku działa rozluźniająco i redukuje wzdęcia. Melisa działa uspokajająco, rozkurczająco i...

Cena 11,50 zł

Siano z liśćmi truskawki i poziomki

Sianko jest podstawą żywienia królików i gryzoni. Oferowane siano zostało wymieszane z liśćmi truskawki i poziomki, które wykazują działania pozytywne dla układu pokarmowego i wydalniczego. Siano polecane m.in. dla szynszyli, koszatniczek, świnek morskich i królików. 

Cena 11,50 zł

Siano z poziomką 800g

Sianko to podstawa diety królików i gryzoni. Liście poziomki wykazują działania przeciwzapalne, pozytywnie wpływają na układ pokarmowy i pracę jelit. Siano dobre m.in. dla królika, szynszyli, świnki morskiej i koszatniczki. 

Cena 11,50 zł

Siano z porzeczką 800g

Siano jest podstawą diety królików i gryzoni. Liście porzeczki wspomagają czynność serca oraz poprawiają krążenie. Odpowiednie dla m.in. królika, świnki morskiej, szynszyla, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z mniszkiem 800g

Siano jest podstawą diety gryzoni i królików. Mniszek lekarski ma właściwości moczopędne czym przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi oraz poziomu cukru. Oczyszcza organizm i ułatwia trawienie. Odpowiednie dla m.in. świnki morskiej, szynszyli, królika, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z kwiatami 800 g

Siano to podstawa diety dla królików i gryzoni. Z sianem zmieszano z liśćmi rumianku, kwiatami nagietka, płatkami dzikiej róży i słonecznika. Mieszanka ma zbawienny wpływ na zdrowie zwierzaka.  Siano nadaje się m.in. dla świnki morskiej, szynszyla, królika, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z jeżówką 800g

Siano to podstawa diety gryzoni. Jeżówka posiada właściwości przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze, ułatwia trawienie i przyśpiesza przemianę materii. Dobre dla szynszyli, koszatniczki, królika, świnki morskiej.

Cena 11,50 zł

Siano z liśćmi maliny 800g

Sianko z liśćmi maliny. Siano jest podstawą żywienia królików i gryzoni (szynszyli, świnek morskich, koszatniczek). Liście maliny działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, pozytywnie wpływają na metabolizm i oczyszczają organizm z toksyn. 

Cena 11,50 zł

Siano dla królika to podstawa diety, dlatego nie warto na nim oszczędzać i kupować najtańszego, jaki znajdziemy w zoologicznym sklepie internetowym lub stacjonarnym. Dobre sianko dla królika powinno mieć ładny "roślinny" zapach, nie powinniśmy wyczuć odoru ziemi, nie może wykazywać żadnych objawów zepsucia. Dlatego przy każdym otwieraniu siana kupionego w sklepie zoologicznym powąchajmy, czy nie pojawia się nieznana dotąd nieprzyjemna woń zepsucia spowodowanego złym przechowywaniem. Cena siana dla królika powinna być kwestią drugorzędną, w sklepach mozna kupić droższe sianka jak i tańsze, zwracajmy jednak uwagę na to, żeby nie miało koloru zbliżonego do słomy, im sianko jest bardziej zielone, tym więcej wartości odżywczych w sobie kryje.

Jakie wybrać sianko dla królików

Często wybieranym sianem dla królików jest jaśkowe sianko z ziołami. Nasze zajęczaki z pewnością nie pogardzą też dobrym siankiem od GADEP. W ofercie sian dla królików znajdą Pańśtwo m.in. siano z babką lancetowatą, melisą, miętą i pokrzywą,. Są to dobre mieszanki odpowiednio wysuszonych traw, które powinny zasmakować Państwa królikom. Waga bliska 1 kg siana nie odchudzi zanadto Państwa portfela. Jako właściciele zwierząt mieliśmy okazję kupować tanie sianko dla gryzoni i zajęczaków, ale odpowiadamy, że naprawdę rzadko tanio oznacza dobrze. Pozytywnym zaskoczeniem ostatnich zakupów jest siano od WIO-MAR, które jest naprawdę dobrej jakości, pomimo niewygórowanej ceny.

Dla jakich królików znajdziecie sianko w naszym sklepie internetowym?

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo duży wybór różnego rodzaju sian. W ofercie sklepu znajdą Państwo siano dla królika miniaturki, jak i siano dla królików hodowlanych.

Poza sianem dla królików w ofercie również: