Siano dla świnek morskich

Jest 49 produktów.

Pokazano 1-32 z 49 pozycji

Aktywne filtry

WIO-MAR Jaśkowe sianko naturalne 300g

Jaśkowe sianko dla królików, szynszyli, świnek morskich i innych gryzoni.  Oferowane siano zebrano ze słonecznych i naturalnych łąk. Zawiera bardzo wiele włókien fibrynowych, które bardzo dobrze regulują przemianę materii.  Sianko to ważny element diety i składnik zdrowego odżywiania praktycznie...

Cena 4,92 zł

WIO-MAR Jaśkowe sianko z ziołami 300g

Jaśkowe sianko z ziołami dla królików, szynszyli, świnek morskich i innych gryzoni, dla których siano jest bardzo często podstawą zbilansowanej diety. Zebrano je ze słonecznych i naturalnych łąk. Duża zawartość włókien fibrynowych znakomicie reguluje przemianę materii naszych pupili. Opakowanie...

Cena 5,27 zł

Siano z ziołami 800g

Siano jest podstawą diety dla królików i gryzoni. Mieszanka siana z  mniszkiem lekarskim pozytywnie wpływa na wątrobę, babka lancetowata w sianie działa osłaniająco i przeciwzapalnie. Rumianek w sianku działa rozluźniająco i redukuje wzdęcia. Melisa działa uspokajająco, rozkurczająco i...

Cena 11,50 zł

Siano z liśćmi truskawki i poziomki

Sianko jest podstawą żywienia królików i gryzoni. Oferowane siano zostało wymieszane z liśćmi truskawki i poziomki, które wykazują działania pozytywne dla układu pokarmowego i wydalniczego. Siano polecane m.in. dla szynszyli, koszatniczek, świnek morskich i królików. 

Cena 11,50 zł

Siano z poziomką 800g

Sianko to podstawa diety królików i gryzoni. Liście poziomki wykazują działania przeciwzapalne, pozytywnie wpływają na układ pokarmowy i pracę jelit. Siano dobre m.in. dla królika, szynszyli, świnki morskiej i koszatniczki. 

Cena 11,50 zł

Siano z porzeczką 800g

Siano jest podstawą diety królików i gryzoni. Liście porzeczki wspomagają czynność serca oraz poprawiają krążenie. Odpowiednie dla m.in. królika, świnki morskiej, szynszyla, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z mniszkiem 800g

Siano jest podstawą diety gryzoni i królików. Mniszek lekarski ma właściwości moczopędne czym przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi oraz poziomu cukru. Oczyszcza organizm i ułatwia trawienie. Odpowiednie dla m.in. świnki morskiej, szynszyli, królika, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z kwiatami 800 g

Siano to podstawa diety dla królików i gryzoni. Z sianem zmieszano z liśćmi rumianku, kwiatami nagietka, płatkami dzikiej róży i słonecznika. Mieszanka ma zbawienny wpływ na zdrowie zwierzaka.  Siano nadaje się m.in. dla świnki morskiej, szynszyla, królika, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z jeżówką 800g

Siano to podstawa diety gryzoni. Jeżówka posiada właściwości przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze, ułatwia trawienie i przyśpiesza przemianę materii. Dobre dla szynszyli, koszatniczki, królika, świnki morskiej.

Cena 11,50 zł

Siano z liśćmi maliny 800g

Sianko z liśćmi maliny. Siano jest podstawą żywienia królików i gryzoni (szynszyli, świnek morskich, koszatniczek). Liście maliny działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, pozytywnie wpływają na metabolizm i oczyszczają organizm z toksyn. 

Cena 11,50 zł

Siano z melisą 800g

Siano jest podstawą diety królików i gryzoni. Melisa działa uspokajająco, przeciwbólowo, łagodzi wzdęcia i obniża gorączkę.  Odpowiednie dla m.in szynszyli, królików, świnek morskich, chomików

Cena 12,80 zł

Siano dla świnki morskiej to najważniejszy składnik codziennego żywienia i nie może go zabraknąć w prawidłowej diecie.

Jakie właściwości ma świeże siano dla świnek morskich?

Dobre sianko powinno mieć ładny zielony kolor oraz przyjemny zapach, nie może być ciepłe ani stęchłe, ponieważ może to świadczyć o zachodzącym już procesie fermentacji.

Jak siano wpływa na zdrowie świnki morskiej?

Pomaga ścierać zęby trzonowe gryzoni, przez co zapobiega ich przerostowi oraz zapewnia prawidłowe funkcjonowanie procesów trawiennych dzięki dużej zawartości błonnika. Sianko zawiera małe ilości składników odżywczych i białka, dlatego nie przyczynia się do powstawania otyłości u świnek.

Jakie są rodzaje siana polecane dla kawii domowych?

Jest wiele rodzai zdrowego siana, którymi świnki się chętnie zajadają.

Jest to między innymi sianko miętowe, melisowe, rumiankowe, sianko z ziołami. W naszym sklepie znajdziesz tylko i wyłącznie siano, które jest wysokiej jakości i odpowiednie dla wszystkich gryzoni.

Poza sianem dla świnek morskich w ofercie: