Siano dla szynszyli

Jest 47 produktów.

Pokazano 1-32 z 47 pozycji

Aktywne filtry

WIO-MAR Jaśkowe sianko naturalne 300g

Jaśkowe sianko dla królików, szynszyli, świnek morskich i innych gryzoni.  Oferowane siano zebrano ze słonecznych i naturalnych łąk. Zawiera bardzo wiele włókien fibrynowych, które bardzo dobrze regulują przemianę materii.  Sianko to ważny element diety i składnik zdrowego odżywiania praktycznie...

Cena 4,92 zł

WIO-MAR Jaśkowe sianko z ziołami 300g

Jaśkowe sianko z ziołami dla królików, szynszyli, świnek morskich i innych gryzoni, dla których siano jest bardzo często podstawą zbilansowanej diety. Zebrano je ze słonecznych i naturalnych łąk. Duża zawartość włókien fibrynowych znakomicie reguluje przemianę materii naszych pupili. Opakowanie...

Cena 5,27 zł

Siano z ziołami 800g

Siano jest podstawą diety dla królików i gryzoni. Mieszanka siana z  mniszkiem lekarskim pozytywnie wpływa na wątrobę, babka lancetowata w sianie działa osłaniająco i przeciwzapalnie. Rumianek w sianku działa rozluźniająco i redukuje wzdęcia. Melisa działa uspokajająco, rozkurczająco i...

Cena 11,50 zł

Siano z liśćmi truskawki i poziomki

Sianko jest podstawą żywienia królików i gryzoni. Oferowane siano zostało wymieszane z liśćmi truskawki i poziomki, które wykazują działania pozytywne dla układu pokarmowego i wydalniczego. Siano polecane m.in. dla szynszyli, koszatniczek, świnek morskich i królików. 

Cena 11,50 zł

Siano z poziomką 800g

Sianko to podstawa diety królików i gryzoni. Liście poziomki wykazują działania przeciwzapalne, pozytywnie wpływają na układ pokarmowy i pracę jelit. Siano dobre m.in. dla królika, szynszyli, świnki morskiej i koszatniczki. 

Cena 11,50 zł

Siano z porzeczką 800g

Siano jest podstawą diety królików i gryzoni. Liście porzeczki wspomagają czynność serca oraz poprawiają krążenie. Odpowiednie dla m.in. królika, świnki morskiej, szynszyla, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z mniszkiem 800g

Siano jest podstawą diety gryzoni i królików. Mniszek lekarski ma właściwości moczopędne czym przyczynia się do obniżenia ciśnienia krwi oraz poziomu cukru. Oczyszcza organizm i ułatwia trawienie. Odpowiednie dla m.in. świnki morskiej, szynszyli, królika, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z kwiatami 800 g

Siano to podstawa diety dla królików i gryzoni. Z sianem zmieszano z liśćmi rumianku, kwiatami nagietka, płatkami dzikiej róży i słonecznika. Mieszanka ma zbawienny wpływ na zdrowie zwierzaka.  Siano nadaje się m.in. dla świnki morskiej, szynszyla, królika, koszatniczki.

Cena 11,50 zł

Siano z jeżówką 800g

Siano to podstawa diety gryzoni. Jeżówka posiada właściwości przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze, ułatwia trawienie i przyśpiesza przemianę materii. Dobre dla szynszyli, koszatniczki, królika, świnki morskiej.

Cena 11,50 zł

Siano z liśćmi maliny 800g

Sianko z liśćmi maliny. Siano jest podstawą żywienia królików i gryzoni (szynszyli, świnek morskich, koszatniczek). Liście maliny działają antybakteryjnie i przeciwzapalnie, pozytywnie wpływają na metabolizm i oczyszczają organizm z toksyn. 

Cena 11,50 zł

Siano z melisą 800g

Siano jest podstawą diety królików i gryzoni. Melisa działa uspokajająco, przeciwbólowo, łagodzi wzdęcia i obniża gorączkę.  Odpowiednie dla m.in szynszyli, królików, świnek morskich, chomików

Cena 12,80 zł

Siano dla szynszyla to najważniejszy składnik diety i odżywiania. W naturalnym środowisku szynszyle odżywiają się roślinnością, toteż podstawowym pokarmem jest sianko. Stanowi ono ponad 90% podstawowej diety szynszyli. Wpływa pozytywnie na zdrowie naszego pupila.

Jakie siano jest najlepsze dla szynszyli?

Najlepsze siano to siano wysokogatunkowe czyli takie o długich, zielonych i twardych źdźbłach. Ważne by było lekko wysuszone, nie całkowicie miękkie i mocno zbite.

Jak siano wpływa na zdrowie szynszyla?

Sianko przede wszystkim dostarcza naszym pupilom dużo wartości odżywczych a także dba o uzębienie szynszyli poprzez ścieranie zębów. Sianko jest źródłem włókna pokarmowego, które przyczynia się do regulowania procesów trawiennych w przewodzie pokarmowym, tym samym wspomaga trawienie szynszyli.

Jakie są rodzaje siana dobre dla organizmu szynszyli?

Wyróżniamy kilka rodzajów siana. Jest to między innymi sianko tymotkowe, rumiankowe, miętowe. Nie każdy rodzaj siana przypasuje naszemu pupilowi jednak w naszym sklepie internetowym mogą Państwo wybierać spośród wielu wysokogatunkowych sian, które staną się ulubionym codziennym pokarmem Waszego pupila.

Poza siankiem dla szynszyli w ofercie też: