Filtruj według

Cena

  • 3,00 zł - 48,00 zł

Waga

  • 0,04kg - 1kg

Marka

Dostępność

Szarpaki dla psów

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Szarpak dla psów to rodzaj zabawki, za którą wyjątkowo przepadają średnie i duże psy, ponieważ wymaga ona zaangażowania zarówno ze strony psa, jak i właściciela. Jest to rodzaj zabawki do ciągnięcia przez psa, którą najczęściej stanowią elementy z grubego sznura, zakończone węzłami łatwymi do uchwycenia. Cała zabawa polega na przeciąganiu zabawki, które sprawia psom ogromną radość i często przeciąga się aż do momentu, gdy pies straci siły wskutek intensywnej zabawy. Nie ma chyba żadnego czworonoga, który nie dałby się wciągnąć w taką zabawę!

Szarpak dla psa - zabawa i budowanie więzi

Wielokrotnie już dowiedziono, że zabawa właściciela z psem to ten czas, kiedy najmocniej rozwija się więź między nimi. W przypadku szarpaków do zabawy potrzeba dwojga, dlatego czas ten jest właśnie tym momentem, kiedy pies nie tylko świetnie się z nami bawi, ale również zdobywa zaufanie. Z drugiej strony zabawa ta może być świetną metodą na domową tresurę i naukę paru sztuczek. Zabawka dla psa do ciągnięcia to świetny wybór dla właścicieli psów, którzy zamierzają poświęcać swoim pupilom jak najwięcej czasu i uwagi.

Szarpaki dla psa - do wyboru, do koloru

W naszym sklepie znajduje się spory wybór szarpaków, spośród których każdy znajdzie taki, który będzie odpowiadał gabarytom psa. Szeroki zakres kolorystyczny to dodatkowy atut, a materiały, z których wykonane są szarpaki to między innymi sznurek bawełniany czy jutowy. Niektóre z nich dodatkowo wyposażone zostały w piłeczki tenisowe, które sprawiają, że zabawka ta świetnie sprawdzi się również podczas spacerów i aportowania. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego wszystkich miłośników psów, którym zależy na tym, aby ich psy wiodły szczęśliwe życie, rozwijały się prawidłowo i darzyły właścicieli szczerym uwielbieniem, tak charakterystycznym dla szczęśliwych psów.