Filtruj według

Cena

  • 1,00 zł - 51,00 zł

Waga

  • 0,059kg - 1kg

Marka

Dostępność

Transportery dla chomików

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Transporter dla chomika jest wyjątkowo przydatnym przedmiotem, który wprawdzie nie jest stosowany regularnie, ale w awaryjnej sytuacji i profilaktyce okazuje się być niezastąpiony. Każda sytuacja związana na przykład z wizytą u weterynarza wiąże się z transportem, który należy odpowiednio przygotować. Przenośnik dla chomika to jedyne rozsądne rozwiązanie, ponieważ jest wygodne i w żaden sposób nie zagraża zdrowiu naszego gryzonia. Takie przenośniki przydają się w rozmaitych sytuacjach. Czasami długo wyczekiwany urlop wiąże się z oddaniem chomika pod opiekę w dobre ręce. Każda taka podróż jest dla chomika niezwykłym przeżyciem, dlatego należy zapewnić mu maksimum komfortu, optymalnie minimalizując stres.

Jaki transporter będzie najlepszy dla naszego chomika?

Jednym z najpopularniejszych i najczęściej kupowanych przenośników dla chomika jest ten wykonany w pełni z plastiku otwierany od góry. To wyjątkowo wytrzymałe pojemniki z optymalnym dostępem do świeżego powietrza. Plastikowe transportery dla chomika posiadają niebagatelny plus w postaci łatwości czyszczenia materiału. Można również zdecydować się na podobną wersję, również z plastiku, którą otwiera się z boku, co z kolei sprawia, że wyciągając chomika należy włożyć rękę do środka.

Transporter w formie wygodnej torby

Każdemu właścicielowi chomika zależy na tym, aby każda podróż była jak najprzyjemniejsza i niezbyt stresująca. Transporter dla chomików dżungarskich, które wyjątkowo ciężko radzą sobie ze stresem powinny być oazą spokoju i posiadać właściwości azylu. Dobrą propozycją, która z pewnością zapewni odpowiedni komfort w trakcie przemieszczania się, będzie z pewnością przewiewna i lekka torba transportowa. To wyjątkowo wygodny transporter, którego jedynym mankamentem jest nieco większy kłopot z czyszczeniem.

Najważniejszym aspektem, który należy brać pod uwagę przed zakupem odpowiedniego transportera dla chomika jest rozmiar przenośnika. Chomik powinien mieć całkowitą swobodę ruchów, ale także stabilizację, a właściciel pewność, że chomikowi nic nie grozi. Podobny transporter wybierzemy dla chomika dżungarskiego, roborowskiego i syryjskiego, ponieważ mimo różnych gabarytów, każdy mniejszy przenośnik będzie dla nich wystarczający. Przy wyborze transportera skupmy się przede wszystkim na bezpieczeństwie i naszej wygodzie. 

Poza transporterami dla chomików kupisz: