Filtruj według

Cena

  • 25,00 zł - 599,00 zł

Waga

  • 0,4kg - 2,14kg

Marka

Dostępność

Transportery dla szynszyli

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Transporter dla szynszyla jest niezbędny, gdy wyruszamy z naszym gryzoniem w podróż, do weterynarza lub w innym celu. Pamiętaj, że regularne wizyty kontrolne w gabinecie weterynaryjnym są niezbędne dla zdrowia Twoich szynszyl!

Czym kierować się przy wyborze transportera?

Kupując transporter powinniśmy zwrócić uwagę, na to jak jest zbudowany. Powinien być skonstruowany w taki sposób, by szynszyla czuła się w nim bezpiecznie oraz byśmy my, jako właściciele czuli się spokojni, że naszej szynszyli nic nie będzie.

Ważny jest również rozmiar - transporter nie powinien być za mały, by szynszyla czuła się w nim komfortowo, z drugiej strony nie powinien być za duży, by nasz gryzoń podczas podróży np. samochodem nie obijał się o ścianki.
Kolejnym aspektem jest odpowiednia wentylacja - konstrukcja powinna umożliwiać szynszyli swobodny dostęp do świeżego powietrza.

Jak szynszyle reagują na transporter? Jak się w nim czują?

Choć transporterek nie wydaje się być szczególnie przyjemnym miejscem do przebywania, to każda szynszyla może reagować na niego inaczej; jedna będzie chciała za wszelką cenę się z niego wydostać, inna po prostu będzie spokojnie siedziała. Jednak niezależnie od tego jaka jest nasza szynszyla musimy zapewnić jej odpowiedni transporter, by podróż w nim była dla niej jak najbardziej komfortowa.

Poza transporterami dla szynszyli w ofercie znajdziesz