Filtruj według

Cena

  • 15,00 zł - 56,00 zł

Waga

  • 0,5kg - 2,75kg

Dostępność

Versele Laga karmy dla szynszyli

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Karma dla szynszyli Versele Laga to przypuszczalnie jeden z najlepszych produktów na rynku, który pieczołowicie przygotowuje odpowiednie mieszanki dla naszych ukochany gryzoni, dbając o to, by każdego dnia miały dostęp do pożywienia najlepszej jakości. Karmy tej firmy to przede wszystkim wysoko błonnikowe i zróżnicowane mieszanki, w których nie brakuje całego wachlarza niezbędnych minerałów, witamin oraz bez dodatku cukru. Pragnąc zapewnić naszym zwierzakom jak najlepsze warunki i możliwość spokojnego i prawidłowego rozwoju, powinniśmy zdecydowanie z bliska przyjrzeć się opcjom, jakie podsuwa karma versele laga szynszyla.

Urozmaicone menu, karma Versele Laga dla naszych szynszyli

Różnorodność i urozmaicenie jadłospisu to przypuszczalnie jeden z najlepszych sposobów na zapewnienie gryzoniowi regularnych dostaw wszystkich niezbędnych wartości odżywczych. Miksując różne karmy, sprawiamy, że nasz szynszyl zawsze ma miseczkę wypełnioną po brzegi witaminami i mówiąc wprost - kwintesencją zdrowia. A właśnie tego powinniśmy poszukiwać w sklepach z karmą dla szynszyli. Karma dla szynszyli versele laga complete to jedna z najlepszych dostępnych na rynku opcji, ponieważ producent skupia się przede wszystkim na tym, aby karma wyposażona była we wszystko, czego potrzebuje do szczęścia każdy szynszyl. Mieszanka "wszystkiego" pomaga uniknąć sytuacji selektywnego wybierania pokarmu, który skupia się wyłącznie na produktach bogatych w konkretne wartości odżywcze, z pominięciem innych istotnych składników. Versele Laga Complete Chinchilla to mieszanka bazująca na produktach pochodzenia roślinnego, roślinnych ekstraktach białkowych oraz nasionach. To wybitna kompozycja najpotrzebniejszych składników, dzieki której nie będziemy musieli uwzględniać żadnej suplementacji innego rodzaju.

Versele Laga dla szynszyla

Versele Laga dla szynszyli proponuje także mieszankę, która opiera się na udanej kompozycji warzywnej. Chinchilla Nature zawiera warzywa w postaci grochu i marchewki, czerownej papryczki, nasion, minerałów, roślinnych ekstraktów białkowych oraz nagietka, alg i jukki. Bogactwo składników jest powalające, ale dzięki tak zróżnicowanej mieszance nasz kochany gryzoń każdego dnia będzie mógł delektować się pysznym i zdrowym jedzeniem. Dostępne są także karmy dla szynszyli versele laga w postaci mieszanek bazujących na trawach i ziołach, które odpowiadają za poprawną pracę jelit oraz zdrowe zęby. Większość kompozycji jest bezzbożowa, dzięki czemu szynszyle nie będą borykały się z żadnymi trudnościami dotyczącymi procesów trawiennych. Dodatkowo w karmach Versele Laga znajdują się zdrowe włókna tymotki oraz lucerny, które mają niebagatelny wpływ na zdrowe uzębienie naszych gryzoni. Dodatek siemienia lnianego wpływa z kolei korzystnie na zdrowe futro. Niesamowite mieszanki Versele Laga to produkt, po który wszystkie szynszyle sięgają z ogromną przyjemnością, a z kolei właściciel może spokojnie spać i mieć absolutną pewność, że jego pupil je najlepsze dania pod słońce.