Wszystko dla królików

Jest 404 produktów.

Pokazano 1-32 z 404 pozycji

Aktywne filtry

WIO-MAR Jaśkowe sianko naturalne 300g

Jaśkowe sianko dla królików, szynszyli, świnek morskich i innych gryzoni.  Oferowane siano zebrano ze słonecznych i naturalnych łąk. Zawiera bardzo wiele włókien fibrynowych, które bardzo dobrze regulują przemianę materii.  Sianko to ważny element diety i składnik zdrowego odżywiania praktycznie...

Cena 4,92 zł

Sklep z akcesoriami dla królików to miejsce, w którym właściciele tych uroczych zwierzaków znajdą wszystko, czego ich pupile potrzebują do szczęścia. W naszym sklepie bogata oferta akcesoriów obejmuje zarówno wyposażenie klatki, zabawki i przekąski, jak i wysokiej jakości karmę dla wszelkich królików, łącznie z juniorami i królikami miniaturkami. Preparaty, które niwelują możliwość zarażenia się wirusami niebezpiecznymi bakteriami znajdą zastosowania zwłaszcza w większych hodowlach, gdzie króliki mogą zarażać się od siebie nawzajem. Oferujemy więc artykuły dla królika, dzięki którym zwierzę będzie wyposażone w najważniejsze produkty pozwalające mu na prawidłowy rozwój.

Wszystko dla królika

Akcesoria dla królików w naszym sklepie to szeroki wybór poidełek, gryzaków, paśników, mat dla gryzoni czy drewnianych mostków, pod którymi gryzonie uwielbiają spędzać czas, a także podwieszanych platform, które stanowią ciekawe urozmaicenie wyposażenia klatki. Akcesoria dla królików hodowlanych w naszym sklepie to między innymi środki bakteriobójcze, wirusobójcze czy grzybobójcze, dzięki czemu hodowcy mogą z łatwością uniknąć chorób pośród królików. Z kolei szczotki, ceramiczne miseczki na pokarm czy estetyczne legowiska z pewnością zadowolą króliki przyzwyczajone do domowych warunków. Dla królików, które lubią spędzać czas na kanapie obok swoich właścicieli, szczególnie trafnym wyborem będą kocyki i maty o różnych kolorach, które wyglądają estetycznie i chronią meble przed ewentualnym wybrudzeniem.

Akcesoria dla królika domowego

Pośród artykułów, które są niezbędne królikom mieszkającym w domowych klatkach, warto wymienić ogromny wybór miseczek, poidełek, tuneli wykonanych z trwałych tkanin, a także transporterów, w których można bez obaw przemieszczać się z królikiem podczas wizyt u weterynarza czy podróży. W naszym sklepie znajduje się również ogromny wybór najróżniejszych pokarmów, przekąsek, dzięki którym można królikom zapewnić bogatą i zdrową dietę. Sucha karma z siemieniem lnianym i błonnikiem, a także szeregiem witamin i minerałów usprawnia pracę jelit, a z kolei sianko z liściem truskawki, mniszkiem czy kwiat róży będzie smacznym uzupełnieniem diety. Różnorodność suchej i mokrej karmy w naszej ofercie pozwala na wybór karmy, która będzie optymalna dla naszego gryzonia i zapewni mu te elementy w diecie, których powinien mieć jak najwięcej. Indywidualne podejście do tej kwestii to gwarancja długiego i bezproblemowego życia naszego gryzonia. Warto również zwrócić uwagę na to, że króliki powinny jadać karmę o odpowiedniej twardości, aby w prawidłowym tempie piłować swoje zęby. W naszym sklepie właściciele tych ujmujących zwierzaków znajdą dosłownie wszystko dla królika, a także wszystko, aby go regularnie rozpieszczać.

Wszystko dla królika miniaturki

Akcesoria dla królika miniaturki różnią się nieco od tych, które są odpowiednie dla zwykłych królików domowych. W naszym sklepie znajdują się akcesoria dla królików miniaturek, takie jak ekstrudowana karma zarówno dla młodych, jak i dorosłych miniaturek, w której zawarte są wszystkie składniki, jakich one potrzebują. Dzięki swojej sprasowanej formie będzie można uniknąć sytuacji, w której króliki miniaturki wybierają tylko te przysmaki, za którymi najbardziej przepadają. Idealne akcesoria dla królika karzełka to na przykład platformy podwieszane do klatki, miękkie tunele, które służą do zabawy poza klatką oraz mniejsze paśniki w formie wieszanych koszyczków czy sprasowanych kolb z ziarnami i owocami. Artykuły dla mniejszych królików zajmują o wiele mniej miejsce, co jest bardzo praktyczne, ponieważ zazwyczaj mają one mniejsze klatki. Warto więc urządzić je, tak, aby pozostawić sporo przestrzeni dla małego królika. Jego zdrowie i komfort na co dzień to kwestie, które są równie ważne, jak codzienna zdrowa dieta.