Filtruj według

Cena

  • 4,00 zł - 82,00 zł

Waga

  • 0kg - 1kg

Marka

Dostępność

Zabawki dla królików

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Królik to bardzo ruchliwe i pełne energii zwierzątko. Jeśli nie chcemy by się nudził, powinniśmy zapewnić mu zabawki dla królika, które urozmaicą mu czas i rozładują energię. Jeśli zwierze nie będzie miało dostępu do zabawek, stanie się osowiałe oraz przytyje z braku ruchu.

Ciekawym pomysłem na zabawki dla królika są tunele, które zastąpią mu norę (w której żyją w naturalnym środowisku). Tunel może dobrze sprawić się zarówno jako miejsce do spania, jak i atrakcję do gryzienia (w przypadku tunelu drewnianego)

Zabawka, która jest uwielbiana przez króliki to kula ze smakołykami. Jak dobrze wiemy, każdy zwierzak lubi smakołyki, a jeśli dodamy do tego atrakcje w postaci toczącej się kuli, królik będzie wniebowzięty. Kula zawiera otwór do którego możemy włożyć dowolny przysmak. Jadalne zabawki to ciekawa alternatywa, ponieważ jest połączeniem zabawy z jedzeniem. Przykładem takiej zabawki jest wiklinowa kula oraz mostek wykonany z drewna. Jeśli jesteśmy kreatywni możemy sami stworzyć zabawki dla naszego pupila, nie wydając przy tym wielu pieniędzy.

Poza zabawkami dla królików, sprzedajemy też